MĘSKA PIWNA TORBA XXL

Noszenie torebek nie jest już zarezerwowane tylko dla kobiet. MĘSKA PIWNA TORBA XXL jest wypełniona wszystkim, czego potrzebujesz i jest równie przyjemna dla osób noszących, jak i ich przyjaciół.

LEKKA MĘSKA TORBA

Bawarskie Jasne – 10 x 0,5 l w praktycznym formacie do przenoszenia. Jasny kolor, delikatna słodowość i odrobina goryczki sprawiają, że Helle jest popularnym piwem, gdy jest się spragnionym.

12 PIWNYCH SPECJAŁÓW

Nasze klasyczne metalowe pudełko w stylu retro z tłoczeniem 3D i 12 niezwykłymi piwnymi specjałami jest jednym z naszych bestsellerów i jest świetnym pomysłem na prezent przez cały rok!

12 PUDEŁKO PIWNYCH SPECJALNOŚCI (PIN UP)

Podstawowa zasada jest przekonująca: 12 różnych piwnych specjałów po 0,33 l każda oraz przewodnik degustacyjny ze zintegrowaną kartą oceny, na której można odnotować osobiste wrażenia i oceny każdego piwa.

PUDEŁKA Z KOLEKCJI RETRO

Seria pudełek na piwo, która sprawia, że ​​serca kolekcjonerów biją szybciej! Każde z ekskluzywnych metalowych pudełek w stylu retro/pin-up ma miejsce na 4 niezwykłe piwne specjały, które uzupełnia dołączony przewodnik degustacyjny ze zintegrowaną kartą oceny.  

 

SKRZYNKA NARZĘDZIOWA KALEA

12 piwnych specjałów z niemieckich prywatnych browarów, rozlewanych w 0,33l butelkach, sprawia, że ​​TOOLBOX XL jest idealnym dodatkiem dla każdego rzemieślnika. Innowacyjny projekt opakowania naprawdę przyciąga wzrok

KALEA-Brewers-Advent-Calendar-Beerselection-2021

ZESTAW 24 PIW RZEMIEŚLNICZYCH

Zestaw ten zawiera piwa z małych browarów w Niemczech i Austrii, z których część była warzona wyłącznie do zestawu i rozlewana w puszkach. Oprócz piw Hell i Pils dostępne są również piwa  Weizenbiere, Kellerbiere, Festbiere, Pale Ales i Böcke.

SZTANGA CHMIELU

Prawdopodobnie najdłuższe piwo świata! Bar chmielowy to 7 wyśmienitych piwnych specjałów w innowacyjnym formacie. Jak zawsze jest tam również nasz przewodnik degustacyjny.

PIWNY KALENDARZ ADWENTOWY

Zestaw wypełniony jest 24 piwnymi specjałami z Niemiec, przewodnikiem degustacyjnym ze zintegrowaną kartą oceny i ekskluzywną szklanką do degustacji piwa

Shopping Cart